HAKKIMIZDA

HAS İNŞAAT 1995 yılında ŞIRNAK SİLOPİ da kurulmuş olup ,kurulduğu günden bugüne tecrübeli eleman kandosuyla şehir içi, şehirlerarası, uluslararası güvenilir hizmet verme anlayışından ödün vermeksizin tüm yurtta ve dünyada müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak çalışmalarına başlamıştır. Firmamız her zaman ilk hedef müşteri memnuniyetidir diyerek müşterilerine son buy a thesis paper derece güzel bir hizmet vermeye çalışştır. Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak, verdiğimiz hizmeti sürekli yenilemektir. HAS İNŞAAT yurt içi ve yurt dışı alanlarında hizmet vermektedir.

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.HAS İNŞAAT eğitimli kadrosu, ücretsiz expertiz hizmeti, hijyenik güvenli çalışma ortamlarıyla, eşya sigortası, hizmetiyle sektörün standarını yükseltmiştir. Başarımızdaki en büyük etken siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesine ve sürekliliğine bağlayarak bu çizgide faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kalite Politikamız

Firmamızda “Kalite”, standartlara uygun üretilen ürünü, müşteriye en iyi imkânlarla ve en süratli şekilde sunabilmek olarak değerlendirilmektedir.

Hedefimiz organizasyonda yer alan tüm birimlerin katılımı ve ortak çabası ile müşterilerimize kalite, fiyat ve hizmet üçgeninde en iyiyi sürekli olarak verebilmektir.

Faaliyet alanımızda, müşteri taleplerini, uluslararası standartları, gelişen teknolojiyi, ürünlerimizin chiefessays.net görsel ve teknik özelliklerini, fiyat ve rekabet koşullarını göz önüne alarak; sürekli gelişen, güvenilir ve kaliteli ürünler üreten, istikrarlı büyüyen tanınmış bir marka olmak temel politikamızdır.

Çevre Politikamız

– Üretim faaliyetlerimizden kaynaklanan veya kaynaklanabilecek çevresel etkileri belirlemek, kontrol altına almak ve azaltmak,
– Hammadde, Enerji ve Doğal kaynakları verimli bir şekilde kullanarak israfı azaltmak,
– Proseste kullanılan hammaddelerin geri kazanım özellikte olmasına özen gösterilerek ürün ve faaliyetlerimiz sonucunda oluşan atıklarımızı kontrol altına almak ve azaltmak,
– Çevre Yönetim Sistemimizin etkinliğini ölçmek için düzenli ve periyodik olarak incelemeler yapmak, gerektiğinde düzeltici faaliyetler başlatmak ve sürekli iyileştirmeye açık olmak,
– Enerji sarfiyatı ve doğal kaynak kullanımında tasarrufu amaç edinmek.